REGULAMIN

 1. Informacje ogólne
  1. Właścicielem internetowego sklepu numizmatycznego Numizmaty "Edax" jest firma: Bronisław Karasek, ul. 1 Maja 141, 44-341 Gołkowice, NIP: 647-050-25-35
  2. Regulamin określa zasady sprzedaży w sklepie internetowym www.numizmaty.com.pl
  3. Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
  4. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.
 2. Zamówienia
  1. Przedmiotem sprzedaży są produkty przedstawione w Sklepie w momencie składania zamówienia.
  2. Zamieszczone zdjęcia i wizerunki towarów są informacjami poglądowymi i może zdarzyć się, że w rzeczywistości wygląd opakowania jest inny od przedstawionego na zdjęciu.
  3. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, oryginalne, posiadają gwarancję producenta, chyba że jest w opisie zaznaczone inaczej.
  4. Zamieszczone na stronach Sklepu ceny są zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (np. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta). Jeśli zmiana taka dotyczy towarów zamówionych przez Klienta sklepu, jest on o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie. Wszystkie ceny są podane z uwzględnieniem wszystkich podatków - tzw. ceny brutto. Podane ceny nie zawierają kosztów wysyłki.
  5. Zamówienie jest realizowane zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.
  6. W razie wydłużenia czasu realizacji zamówienia zostajecie Państwo poinformowani droga mailową.
  7. Zamówienia można składać za pomocą sklepu internetowego www.numizmaty.com.pl, poprzez e-mail: biuro@numizmaty.com.pl, telefonicznie 32 47 27 407
  8. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone pocztą elektroniczną.
  9. Przyjęcie zamówienie nie oznacza, że zostanie ono w pełni zrealizowane. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o w/w kontakt mailowy bądź telefoniczny
  10. Aktualny status realizacji zamówienia można sprawdzić na stronie internetowej Sklepu, po zalogowaniu się na swoje konto.
  11. O przyjęciu zamówienia do realizacji zostaniecie Państwo poinformowani wiadomością elektroniczną
 3. Koszty i forma dostawy
  1. Nie wysyłamy zamówień za granicę Polski.
  2. Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
  3. Zastrzegamy sobie prawo wyboru firmy kurierskiej.
  4. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w siedzibie firmy, w Gołkowicach przy ul. 1 Maja 141 po uprzednim kontakcie telefonicznym. Odbiór osobisty zakupionych produktów: poniedziałek - piątek w godz. 8-16
  5. Po złożeniu zamówienia prosimy oczekiwać na informację mailową, iż produkty zostały przygotowane do odbioru.
  6. Płatność za odbiory osobiste tylko za odliczoną gotówkę.
  7. Przy odbiorze osobistym nie akceptujemy kart płatniczych.
 4. Formy płatności
  1. Dla Państwa wygody przy składaniu zamówień akceptujemy poniższe formy płatności:
   1. gotówka przy odbiorze
   2. tradycyjny przelew
   3. szybkie płatności internetowe
 5. Polityka Prywatności
  1. Akceptując regulamin wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z wszelkimi formami działań związanych z realizacją zamówień oraz informowaniem użytkowników o pracach serwisu oraz aktualnych promocjach i nowościach serwisu Numizmaty "Edax" zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych [Dz.U. Nr 133, poz.883). Zamieszczane dane są podawane dobrowolnie, posiadaom prawo do wglądu i poprawiania danych oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania moich danych.
  2. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników.
  3. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z rejestracją w serwisie. w szczególności informacje na temat oferty (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne), niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy innych informacji.
 6. Bezpieczeństwo
  1. Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, zostały zabezpieczone certyfikatem SSL i są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu. Dostęp do danych użytkownika jest zabezpieczony, a hasła dostępu do nich są odpowiednio szyfrowane.
 7. Jawne Dane Osobowe
  1. Imię i nazwisko podawane przy okazji umieszczania postów na forum, wysyłania komentarzy do produktów są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników odwiedzających strony zawierające te dane. Jednocześnie zapewaniamy, iż nie będziemy jawnie podawać pozostałych informacji, a w szczególności informacji teleadresowych oraz danych do logowania.
  2. Jakiekolwiek dane podawane przez użytkowników w treści forum czy komentarzy nie podlegają ninijeszej Polityce Prywatności.
 8. Wyłączenie Odpowiedzialności
  1. Treści i opinie zawarte w komentarzach i na forum nie zawsze są zgodne z opiniami właściciela serwisu i niekoniecznie są naszymi poglądami. Każdy Autor ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii w swoich publikacjach. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści zamieszczonych przez użytkowników na forum dyskusyjnym i w opiniach produktów, jeśli zostaną one uznane za obraźliwe, nieprawdziwe lub niezgodne z obowiązującym prawem.
  2. Właściciel seriwsu nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Przykładamy uwagę do tego, aby reklamodawcy, którzy zamieszczają reklamy w serwisach byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny.